Konferencja - 16 marca 2024 r.

Łódź

Biznes

na Skale

"Ojciec mój przez to dozna chwały, że owoc obfity przyniesiecie"

~J 15,8

Konferencja dla przedsiębiorców i pracodawców

Jak prowadzić i rozwijać biznes w Bożej Łasce, czego uczą kryzysy w firmie i życiu osobistym, jak odkryć swoja misję życiową i wreszcie jak przedsiębiorca swoim przykładem może ewangelizować w swoim środowisku pracowników i kontrahentów. O tym wszystkim usłyszycie w formie świadectw od naszych prelegentów, bo nie chodzi tu o wiedzę książkową ale o żywy przykład.

Wiele tematów z poprzednich konferencji dotyczyło sposobów dzięki którym firma może przetrwać w trudnych czasach. Warto jednak zdać sobie sprawę, że bycie chrześcijańskim przedsiębiorcą oznacza nie tylko przetrwanie, ale przede wszystkim przynoszenie obfitych owoców, które oddadzą chwałę Bogu, dlatego motywem przewodnim tegorocznej konferencji „Biznes na Skale ‘2024” będą Słowa [J 15,8] "Ojciec mój przez to dozna chwały, że obfity owoc przyniesiecie". Dążenie do obfitych owoców w biznesie jest nie tylko przez Boga akceptowane, On sam inspiruje, aby w sposób godny pomnażać swoje zasoby, w miarę możliwości dzielić się nimi z innymi i służyć ludziom, a dzięki temu mieć udział w Królewskim posłannictwie Jezusa. Zatem nasza konferencja koncentrować się będzie przede wszystkim na wskazaniu Bożych strategii prosperowania biznesu w czasach przemian i zawirowań gospodarczych, aby wciąż przynosić owoc obfity.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub menedżerem i chcesz się dowiedzieć jak rozwijać biznes w Bożej Łasce aby przynosić owoc i powiększać królestwo Pana – nie może Cię zbraknąć, ta konferencja jest właśnie dla Ciebie.

Prelegenci

Kardynał Grzegorz Ryś

Pochodzi z Krakowa. W 2023 roku został mianowany przez Papieża Franciszka na kardynała. Od 2017 jest Arcybiskupem Metropolitą Łódzkim, z wykształcenia dr hab. nauk humanistycznych specjalizujący się w historii Kościoła. Przewodniczył Zespołowi ds. Nowej Ewangelizacji przy KEP wraz, z którym powołał Ogólnopolską Szkołę Ewangelizatorów i organizował Kongresy Nowej Ewangelizacji. Jest głęboko zaangażowany w dialog ekumeniczny i międzyreligijny.
Jest autorem wielu publikacji, zarówno naukowych, jak i popularnych z zakresu historii, teologii i duchowości. Należy do grona cenionych kaznodziejów i rekolekcjonistów („Arena Młodych”, „Rekolekcje dla Łodzi”, „Przystanek Jezus” w Kostrzynie nad Odrą, spotkania Teize). Jest autorem rozważań Drogi Krzyżowej z papieżem Franciszkiem podczas Światowych Dni Młodzieży w 2016 r. W czasie pandemii koronawirusa w Wielkim Poście 2020 r. codziennie odprawiał w kaplicy domowej Msze Św. z homilią transmitowane przez internet, telewizję i radio. Sam mówi o sobie, że jego jedyną ambicją jest przekazywanie Słowa Bożego.

Małgorzata Dąbrowska

Chrześcijański coach, mentor, trener mentalny, trener biznesu, mówca, doradca, inwestor. Posiada prawie 30 letnie doświadczenie w prowadzeniu biznesu tradycyjnego oraz od kilku lat prowadzenia biznesu online. Pracuje głównie z przedsiębiorczymi chrześcijankami nad poukładaniem ich biznesów po bożemu i równowagą w życiu. Organizuje konferencje, webinary, prowadzi szkoleniowe Mastermindy, konsultacje indywidualne. Zarządza Agencją Celną Kroton, firmą Pod skrzydłami Anioła, Boski Biznes i Fundacją Boskie Skrzydła. Autorka książki „Dekalog boskiej liderki” Mówi o sobie: „ Jestem Córką Króla! I tą tożsamością Dziecka Bożego chcę zarazić każdą kobietę i każdego mężczyznę! Jej pasją jest przede wszystkim rozwój duchowy i osobisty a nade wszystko relacje z drugim człowiekiem. Hobby to: taniec, tenis, narty, śpiew. Prywatnie żona i mama 4 dzieci.

Michał Świderski

Przedsiębiorca właściciel i prezes grupy kapitałowej Software Interactive zatrudniającej ok. 170 osób, której biura znajdują się w Polsce, UK, Dubaju, Irlandii i USA. Inwestuje w spółki technologiczne. Od 26 lat aktywnie zaangażowany w ewangelizację i tworzenie Szkół Nowej Ewangelizacji. Założyciel i współzałożyciel wielu szkół, wspólnot, dzieł ewangelizacyjnych w ramach SNE Gliwice. Od 8 lat zajmuje się posługą uzdrowienia służąc w ten sposób w całej Polsce i w internecie. Twórca Wieczorów Uzdrowienia i kanału Dotyk Boga na Yt, Fb i w kilku radiach. Prywatnie: szczęśliwy mąż Lili, ojciec 3 dzieci, właściciel 2 kotów. Mieszka w górach, gdzie chodzi, biega, jeździ i modli się.

Maciej Mikołajczuk

Założyciel, prezes i udziałowiec Silverstone Polska Sp. z.o.o od stycznia 2006 roku. Manager Rynków Wschodnich w Josam Polska Sp. z o.o.. Jest strategiem rozwoju marek, bezpośrednio nadzoruje działy marketingu i sprzedaży oraz zajmuje się budową zespołu. Jego celem zawodowym jest skalowanie istniejącego biznesu i przełożenie sukcesu odniesionego w branży Quadów na branżę motocyklową która jest kilkukrotnie większa. Jezus ma wpływ na jego życie zawodowe, wierzy, że dialog jaki prowadzi codziennie z Bogiem wiedzie go drogą, która jest najlepsza dla biznesu, jego pracowników, wspólników i ludzi ich otaczających. Dzieli się wiedzą i zdobytym doświadczeniem z młodymi katolikami, dba o ich wzrost zawodowy i przedsiębiorczość. Posługuje modlitwą wstawienniczą, modli się o uzdrowienie chorych, ewangelizuje na ulicach. Jego hobby to motoryzacja, wyścigi samochodowe, narty, zdrowie, fotografia motoryzacyjna. Na co dzień posługuje we wspólnocie uwielbienia "Głos Pana" | Skierniewice

Kamil Zbozień

Mąż i ojciec trójki dzieci, założyciel i kapitan RTCK (Rób To, Co Kochasz), autor Sztuki Rozpalania Ognia™, czyli partycypacyjnego modelu zarządzania organizacją, który jest przyjazny dla właściciela, współpracowników i klientów. RTCK to znane na polskim rynku wydawnictwo książek i audiobook’ów z zakresu rozwoju osobistego i duchowego. Misją RTCK, jak również jego osobistą, jest pomaganie ludziom w odkrywaniu i rozwijaniu ich powołania do świętości w życiu codziennym, do budowania szczęśliwej rodziny i pracy, którą KOCHAJĄ. Sercem RTCK jest wspólnota, której członkowie kształtują rodzinę, pracę i życie, które kochają. RTCK obejmuje również wydawnictwo, którego publikacje pomagają w tworzeniu życia pełnego pasji. RTCK zajmuje się także budową osiedli dla tych, którzy chcą robić to, co KOCHAJĄ!

Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki, Łódź, ul Rojna 20

8:00 – 8:45 Msza Święta u oo. Pasjonistów, Pasjonistów 23 ; celebrans i kazanie – Abp Grzegorz Ryś

8:30 – 9:30 Rejestracja uczestników, networking

9:30 – 9:45 Przywitanie

9:45 – 10:35 Prelekcja I:
Prelegent
: Ks. Kard. Grzegorz Ryś
Temat
: Czy Kościołowi potrzebny jest przedsiębiorca?

10:35 – 11:00 Przerwa kawowa, networking

11:00 – 11:45 Prelekcja II:
Prelegent:
Małgorzata Dąbrowska
Temat:
Czego uczą kryzysy?

11:45 – 12:15 muzyczna niespodzianka

12:15 – 12:40Przerwa kawowa, networking

12:40 – 13:30 Prelekcja III:
Prelegent:
Michał Świderski
Temat:
„Ostatecznie chodzi o owoc

13:30 – 14:30 Przerwa obiadowa, networking

14:30 – 15:20 Prelekcja IV:
Prelegent:
Maciej Mikołajczuk
Temat:
Czy Boża Łaska wystarczy do prowadzenia biznesu?

15:20 – 15.40 ks. Przemysław Król – „Misja Duszpasterstwa Przedsiębiorców TALENT”

15:40 – 16:05 przerwa kawowa, networking

16:05 – 16:55 Prelekcja V:
Prelegent:
Kamil Zbozień
Temat:
Jak odkryć i realizować swoją misję?

16:55 – 17:15  Zakończenie, podsumowanie

Gdzie ?
Łódź, ul Rojna 20 (Zespół Szkół Muzycznych im. S. Moniuszki)
Kiedy ?
16 marca 2024 r.
Koszt uczestnictwa:

345 zł (możliwość zapisu do 3 marca)

Wpłata stanowi darowiznę na cele kultu religijnego. Nie wystawiamy faktur VAT

 

Konto Duszpasterstwa Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT
(PKO BP) 09 1020 2892 0000 5102 0211 6978

Masz pytania w sprawie konferencji?

Email: konferencja@talentlodz.pl
Rafał Kamiński (tel): 602699264
Krzysztof Kaźmierski (tel): 664 772 96

Zapisy zamknięte!

Zapraszamy na kolejną edycję za rok oraz do naszych mediów społecznościowych!

Tak było zeszłej edycji